pre každého, kto sa chce
naučiť cudzí jazyk.
+421 910 64 77 64
Čo je skype výučba

Čo je skype výučba

 

Ako to vyzerá?

 

V dohodnutom čase a termíne sa spojíte online s lektorom. Lektor Vám sprístupní svoju obrazovku tak, aby ste mohli pracovať na študijných materiáloch, ktoré pre Vás pripravil. Kamera nie je potrebná, pretože celý čas pracujete s materiálmi v pdf, ppt alebo word dokumente. Hodiny sú nesmierne dynamické, nakoľko lektor Vás neustále udržuje v strehu preto, aby nepoľavila Vaša pozornosť. Rozprávate viac než pri bežných hodinách face to face. Komunikácia je približne 20 percent lektor a 80 percent Vy. Tieto lekcie sú vynikajúce pre tých študentov, ktorí majú problém rozrozprávať sa pri používaní cudzieho jazyka. 

 

Termín a čas vyučovacej hodiny

 

Pri tejto forme je možná veľká flexibilita a termíny sa stanovujú podľa dohody medzi Vami a lektorom. Vždy po skončení lekcie sa dohaduje termín tej nasledujúcej, alebo ak je to pre Vás jednoduchšie, dohodnete si jednorázovo stabilné termíny, v ktorých sa vyučovanie bude konať na dohodnuté obdobie vopred. 

 

Lektor

 

Máme pre Vás slovenských lektorov a rodených hovorcov. Všeobecne sa odporúča výber lektora podľa Vašej jazykovej úrovne. To znamená, že do úrovne stredne pokročilý – Intermediate – B1 sa odporúča slovenský lektor a nad úroveň B1 dokáže ten správny pokrok vo výučbe lepšie zabezpečiť rodený hovorca. Študujete predsa preto, aby ste sa vedeli dohodnúť predovšetkým s rodeným hovorcom.

 

Materiály

 

Výučba prebieha podľa osnov lektora, ktoré sú navrhnuté presne pre tento typ výučby. Ako výučbové materiály sa používajú krátke videá, obrázky a iný interaktívny materiál, ktorý je vynikajúci pre tento typ výučby. Tieto materiály zabezpečujú väčšiu dynamiku a zábavnosť a robia hodiny pútavejšími než knižky, ktoré sa používajú pri bežnej výučbe v triede. Ak však študent trvá na postupe štúdia podľa knihy, lektor vyučuje podľa e-knihy online. 

 

Čo k výučbe cez Skype potrebujem

 

Počítač s pripojením na Internet, slúchadlá so zabudovaným mikrofónom a trošku súkromia. 

 

Benefity

 

  • Nahrávka každej lekcie anglického jazyka s rodeným hovorcom v cene 
  • Šetrenie času a financií
  • Nezáväzná ukážka lekcie zadarmo

 

Tu si môžete pozrieť časť ukážky online výučby

https://www.youtube.com/watch?…

 

Chcem vedieť cenu

Kliknite na tento link a dostanete cenovú ponuku zdarma chcem cenovú ponuku

 

Mám záujem o nezáväznú cenovú ponuku, online prihlášku na jazykový kurz alebo nezaväznú ukážku vyučovacej hodiny zadarmo.
« Máj 2019 »
Po Ut St Št Pi So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2