pre každého, kto sa chce
naučiť cudzí jazyk.
+421 910 64 77 64

Miesto práce: Slovensko a zahraničie

Náplň práce: Jazyková výučba

Ponúkaný plat: Dohodou

Termín nástupu: Ihneď

Ponúkame:

Pravidelný prísun zákaziek Korektný a seriózny prístup Dlhodobú spoluprácu

Druh pracovného pomeru: Živnostenský list

V prípade záujmu posielajte svoj profesijný životopis na mailovú adresu: info@cj.skrecepcia@cj.sk

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca:

Profesionálna znalosť cudzieho jazyka a metodiky výučby

Dlhoročná prax vo výučbe cudzieho jazyka

Flexibilita a zodpovedný prístup.

Kariéra

Máme záujem o spoluprácu so slovenskými a zahraničnými lektormi so živnostenským listom.

We are interested in cooperation with Slovak and foreign lecturers with a trade license.

Wir sind interessiert an Zusammenarbeit mit slowakischen und ausländischen Lehrern mit einem Gewerbeschein.

Estamos interesados ​​en la cooperación con los profesores eslovacos y extranjeroscon certificado de comercio.

Abbiamo interesse a collaborare con insegnanti di lingue slovacchi e stranieri con P.IVA o su fattura

Мы заинтересованы в сотрудничестве со словацкими и иностранными преподавателями, работающими  по свидетельству о предпринимательской деятельности.

Nous avons intérêt à coopérer avec les professeurs slovaques et étrangers ayant leur licence.

我们有兴趣和具有营业执照的斯洛伐克讲师以及外国讲师合作。

Vi är intresserade av samarbete med slovakiska och utländska lärare registrerade som enskilda näringsidkare.

Mám záujem o nezáväznú cenovú ponuku, online prihlášku na jazykový kurz alebo nezaväznú ukážku vyučovacej hodiny zadarmo.
« November 2017 »
Po Ut St Št Pi So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3